Odesílat newsletter

Výběr sázkových kanceláří

TipSport

Sázková kancelář Tipsport logoTipsport je česká sázková kancelář, která patří k těm největším a nejoblíbenějším sázkovkám na našem trhu vůbec. Vznikla v květnu 1991 a od té doby rozšiřuje a zlepšuje své služby. Hráčům nabízí každý den nové zápasy, kvalitní kurzy, statistiky, analýzy a také loterijní hry, ve kterých můžete za pár korun vyhrát milionóny. 

 

Podpora

Pokud máte problém nebo dotaz týkající se Tipsportu, můžete se obrátit na kontaktní email, telefon uvedený v kontaktu nebo se zeptat zaměstnanců na pobočce. Bohužel Tipsport neprovozuje on-line poradnu nebo infolinku zdarma. 
 

Jak sázet u Tipsport?

Sázková kancelář Tipsport umožňuje sázet hned několika způsoby. Sázet můžete na pobočkách po celé ČR, přes mobilní telefon nebo na internetu. Chcete-li výhody k sázení, staňte se členy věrnostního klubu Tipsport. 
Sázet můžete jak Ako, tak i Kombi sázky, záleží, který styl sázení preferujete. 
 

Bonusový program Tipsport

Pokud chcete sázet přes internet nebo mobilní telefon, musíte mít založené hráčské konto, ke kterému se váže také bonusový program od Tipsport. 

Vstupní bonus

Nově registrovaní hráči, kteří si zřídí hráčský účet přesně dle pravidel a vloží na něj první vklad mají nárok na vstupní bonus. 
Vstupní bonus činí 100% k prvnímu vkladu do částky 2000 Kč. Vstupní bonus získáte pouze pokud splníte všechny podmínky. Musíte vsadit minimálně pětinásobek první vložené částky, ke které přičtete ještě získaný bonus. Pokud do 6 měsíců nesplníte tento požadavek, váš nárok na bonus zaniká. 

Netkonto

Na své netkonto sbíráte tzv: Nety, což jsou vlastně takové bonusové body, které můžete využít k úhradě informačních SMS o výsledku vaší sázky nebo využít kurzového zvýhodnění.
Nety získáte za reálně vsazené peníze, maximálně 100 za den. Počet získaných Netů závisí na kurzu sázky a vsazené částky, ze které získáte body v procentech. 
 
Kurz 20 = 2 % Netů z vkladu
Kurz 70 = 5 % Netů z vkladu
Kurz 300 = 10 % Netů z vkladu
Kurz 1000 = 15 % Netů z vkladu
Kurz 2000 = 20 % Netů z vkladu
 

Tipsport liga

Tipsport liga je určena pro registrované hráče, kteří sází přes internet nebo na pobočkách Tipsport. Díky evidenci sázek mají hráči možnost porovnávat své výsledky a soupeřit mezi sebou o nejlepšího hráče měsíce nebo roku, samozřejmě o ceny, body a také sázkařskou prestiž.  
Do Tipsport ligy se nemusíte nijak přihlašovat, pokud máte u Tipsport registraci, jste automaticky členy ligy a hrajete v lize. 
 

KopačákKurzové sázení Tipsport

U Tipsport si můžete vsadit na klasické kurzové sázky a to jak na sport, tak i na společenské sázky a události. Tipsport každý den vypisuje Top zápasy a články o aktuálním sportovním dění. 
Nejčastěji se sází na fotbal, hokej, tenis, basketbal, florbal, box a další sporty. U kurzových sázek hraje velký vliv aktuální dění ve sportu.
 

TipLIVE

Hráči, kteří preferují Live sázky si i u Tipsport přijdou na své. Doba, kdy jste si mohli vsadit Live jen u některých velkých zahraničních sázkovek je už dávno pryč. Live sázky můžete uzavírat přes internet, na telefonu i pobočkách.
 

TV Tipsport

Registrovaní hráči mají možnost sledovat všechny turnaje a zápasy online na stránkách Tipsport.
 

Tip6ka

Tipsport myslí i na ty, který neholdují kurzovému sázení, ale preferují především loterijní hry. U Tipsportu můžete sázet hru Tip6ka, kterou jistě znáte z televizní reklamy s Leošem "Kožichem" Marešem. Tip6ka byla založena v roce 2011, v období problémů společnosti Sazka. 
Tip6ka má jednoduchá pravidla. Vyberete 6 čísel z 36, cena jednoho sloupečku je 15 korun. Máte-li zájem můžete hrát také prémiovou hru, kterou hrajete v případě, že vsadíte minimálně 5 sloupečků. Prémiová hra spočívá v tom, že vsadíte, zda bude součet čísel a dodatkové číslo liché nebo sudé. Pokud se trefíte do čísel vyhráváte prémii. 
 
 

Reklama na Tipsport