Odesílat newsletter

Výběr sázkových kanceláří

Synot tip

Sázková kancelář Synottip logo Synot Tip je součástí velkého holdingu Synot. Je jednou z největších a nejúspěšnějších sázkových kanceláří v ČR. Velký podíl na tom má především široká nabídka služeb, sázek a zábavy. Na stránce si můžete pomocí kódu zkontrolovat vaši sázenku a snadno zjistíte, zda nevyhráváte.

Podpora

Stránky jsou kompletně v českém jazyce, takže se na nich budete snadno orientovat. Na webu se dozvíte všechny potřebné informace, i nováčci v oblasti sázení se dozví vše, co k začátku hraní potřebují.
Budete-li mít nějaký problém s vašim účtem, sázenkou nebo potřebujete Synot Tipu položit nějaký dotaz, můžete se obrátit na infolinku Synot Tip, která je úplně zdarma, položit dotaz emailem nebo se zeptat přímo na pobočce. Pozor, ne všude najdete přepážkové terminály, ale pouze sázecí automaty. Pokud chcete položit dotaz přímo zaměstnanci Synot Tip, obraťte se na pobočku, kde je přepážkový terminál. Seznam poboček najdete na stránkách Synot Tip. 
Na stránce najdete také různé sportovní statistiky a výsledky zápasů. 

Bonusy - Benefit Klub 

Pro získávání bonusů je potřeba přihlásit se do věrnostního programu Synot Tip - Benefit Klub. Členství v klubu je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. 
Členové věrnostního klubu Benefit mohou uzavírat sázky s manipulačním poplatkem pouze 5 % a Live sázky sázet úplně bez jakýchkoliv poplatků. 

Vstupní bonus Benefit klubu

Při zaregistrování do Benefit klubu získá každý hráč 200 benefit bodů (hodnota 200 Kč). Následně máte při dodržení všech podmínek možnost získat dalších až 2000 Kč. Peněžitý bonus se odvíjí od první vložené částky na S-Konto a může být maximálně jeho dvojnásobkem. 

Body benefit klubu

Body získáváte za prosázené peníze, na terminálu od 75 Kč a na internetu od 150 Kč - 1 bod. 
Klubové body můžete využít pro získání výhodnějších kurzů nebo za body můžete uzavírat sázky - s minimálním kurzem 5 (u AKO i Solo sázek). 

Jak sázet u Synot Tip?

Sázet můžete na přepážkách, v sázkových automatech, na internetu nebo přes mobilní telefon. Sami si určíte, který způsob vám bude vyhovovat. 
Výhodou sázkových automatů je možnost sázet přímo v hospodě. Před zápasem si můžete vsadit, pak sedět u piva a po zápase si na pobočce vybrat vyhrané peníze. 

Standardní kurzové sázky

Sázení na sport - fotbalU sázkové kanceláře Synot Tip můžete uzavírat klasické kurzové sázky a to jak na sport tak i na různé společenské sázky, dle aktuálního dění.
Ve sportovním sázení dominují především sporty jako fotbal, hokej, tenis, basketbal nebo podle období také Olympijské hry. Ze společenských sázek jsou to především talentové soutěže, volby nebo budoucí dění ve světě. 
Live sázení
Synot Tip není pozadu a svým hráčům nabízí také Live sázení na sport, kde mají hráči možnost uzavírat sázky přímo během zápasu a reagovat tak na aktuální dění. Můžete si třeba vsadit, kdo dá gól, kdo vyhraje poločas, set či třetinu apod. 

Synot Tip loterie a hry

V roce 2009 se Synot Tip začal věnovat také loteriím a hrám a nabízí svým hráčům ještě větší porci zábavy. 
Synot Tip zajišťuje provoz Rulet, Kostek nebo kotoučových výherních automatů a centrálních loterijních systémů, které můžete najít na různých místech po celé ČR.

Reklama na sázkovou kancelář Synot Tip