Odesílat newsletter

Výběr sázkových kanceláří

Maxitip

 

Sázková kancelář Maxitip logoSázková kancelář Maxi-Tip byla založen v roce 1998 v moravském městě Přerov. Dnes má Maxi-Tip řadu poboček po celé ČR (často v hernách a tam, kde se točí dobré pivo) a svým hráčům nabízí také sázení přes internet a telefon pomocí služby Telekonto.
 

Podpora

Zákazníci se pro případné dotazy a reklamace mohou obrátit přímo na pracovníky poboček Maxi-Tip nebo využít emailu, telefonického kontaktu nebo on-line pomocí Skype. 
Sázková kancelář Maxi-Tip má stránky kompletně v češtině. 
 

Věrnostní klub Maxi-klub

Hráči registrovaní ve věrnostním klubu Maxi-klub získají řadu výhod. Mají možnost využívat bodového sytému, hrát soutěže o hodnotné ceny, získají zvýhodněné sázky a volné tikety.
 

Body Maxi-klubu

Body na vaši Maxikartu získáte za návštěvy poboček, jeden den = 1 bod, pokud budete sázet pravidelně bez přerušení získáte postupně více bodů. 
Další body získáte za sázku. Za každých vsazených 10 Kč získáte 1 bod. Pokud kurz překročí 25:1, získáte1 bod už za každých vsazených 5 Kč.
Body můžete utratit za nákup zvýhodněných kurzů nebo tikety v hodnotě 20 Kč a 50 Kč zdarma. 
 

Akce a bonusy Maxi-Tip

 
Pro získání bonusů je nutné být členem Maxitip klubu. 

Týdenní smolař pobočky

Soutěž probíhá na všech pobočkách zvlášť. Smolař týdne tedy nemusí být pouze jeden. Smolařem týdne se stanete tak, že váš tiket nevyhraje o jednu špatnou sázku a budete mít nejvyšší kurz ze všech ostatních smolařů. Uhodnuté sázky se sčítají, prohraná se od kurzu odečte. 
Minimální sázka pro zařazení do soutěže smolař dne je 30 Kč. 
Vítěz si může zdarma (pondělí-neděle) vsadit tiket v hodnotě 20 Kč. Smolař týdne získá při výhru v hodnotě 140 Kč a ještě k tomu šanci vyhrát peníze na vsazený tiket. Sázíte pomocí Maxikarty. 
 

Štamgast měsíce

Soutěž opět probíhá na každé pobočce. Ten hráč, který za měsíc vsadí nejvíce AKO sázek, v minimální hodnotě 30 Kč se stane Štamgatem měsíce. K hraní soutěže musíte mít Maxikartu, na kterou se informace o vašich sázkách ukládají. Sázky můžete uzavírat na všech pobočkách, ale vítězem se stanete pouze na své kmenové pobočce. 
Vítěz získá tiket v hodnotě 100 Kč a třeba vyhraje pěknou sumu peněz. 
 

Sázka o víkendu a v pondělí zdarma

Tato hra se týká držitelů Maxikarty. Vsadíte-li během víkendu tikety v hodnotě 100 Kč (sázky se sčítají, můžete vsadit libovolný počet tiketů, ale jejich součet pro získání sázky zdarma musí být min. 100 Kč), získáte v pondělí sázenku v hodnotě 40 Kč úplně zdarma. 
Vsadíte-li během pondělí tikety v hodnotě min. 100 Kč (součet všech tiketů), získáte volný tiket v hodnotě 20 Kč, který můžete vsadit během úterý. 
 

Bonus tiket

Získáte bonusové zvýšení kurzu na každém vsazeném řádku. Bonus získáváte podle této tabulky. Bonusy získávají pouze držitelé Maxikarty. 
Vklad  7 - 10 AKO  11-15 AKO  16 a více AKO
30 Kč

3,00 %

5,00 % 8,00%
50 - 200 Kč 5,00 % 8,00 % 10,00 %

Kurzové sázení u Maxi-Tip

Sázení na sport - atletikaU sázkové kanceláře Maxi-Tip můžete uzavírat kurzové sázky na sport a společenské události. Sportovní a společenské sázky jsou různé, záleží na aktuální sportovním a společenském dění. Ze sportu se během roku nevíce sází na fotbal, hokej, tenis, basketbal, box, floorbal, volejbal, americký fotbal, moto sázky a pod. Každý hráč má své preferované oblasti, kterým se věnuje, rozumí a sází na ně. U sázkové kanceláře Maxi-Tip si jistě vyberete každý den. 
Maxi-Tip nabízí hráčům hned několik možností sázení.
 

Solo, jednoduchá sázka

Vsadíte na jednu sázkovou příležitost a vsazená částka je násobena vypsaného kurzu. Nezískáváte žádné bonusy ke kurzu. Vsadíte-li 100 Kč na sázku s kurzem 1,5 vyhráváte 150 Kč. 
 

AKO sázka

Vsadíte na několik zápasů či společenských událostí, výsledný kurz získáte součinem všech kurzů na sázence a výhra se pak znásobí s vaší vsazenou částkou. 
Příklad: Vsadíte 3 sázky za 100 Kč s kurzy 2,3, 3,1 a 1,8 jejichž výsledný kurz bude 12,83. Vynásobí-li se kurz vsazenou částkou, vyhráváte 1 283 Kč. 
 

Číselné hry Maxi-Tip

Nejste-li fanoušky kurzového sázení, můžete zkusit své štěstí v jedné z číselných her. 
 

Balík

Ve hře balík se losuje 7 čísel ze 49. Vy si můžete vsadit 1-4 čísla z oněch 49. Ve hře balík jsou pevné kurzy, které není možné navyšovat pomocí bonusových bodů. Vsadit můžete libovolnou částku, čím víc peněz, tím větší výhra, to je jasné.
 
1 vsazené číslo = kurz 5
2 vsazená čísla = kurz 40
3 vsazená čísla = kurz 400
4 vsazená čísla = kurz 4000
 
Vsazenou částku si jednoduše vynásobíte kurzem a pokud budete mít štěstí a uhádnete výsledky, můžete být za pár korun v balíku. 

Turbo

Turbo je číselná hra sázkové kanceláře Maxi-Tip. Sázející vsadí 5 čísel ze 60, v každém kole se losuje 15 čísel, vsadit můžete libovolnou částku, která se bude násobit kurzem dle počtu vsazených čísel. 
 
1 číslo = kurz 3
2 čísla = kurz 12
3 čísla = kurz 60
4 čísla = kurz 240
5 čísel = kurz 1200