Odesílat newsletter

Výběr sázkových kanceláří

Fortuna

Logo FotunaFortuna je pravděpodobně nejznámější česká sázková kancelář, která svým hráčům nabízí celou řadu možností sázení a zábavy. 

Podpora Fortuna

Pokud máte nějaký problém se sázením, vkladem, účtem nebo čímkoliv jiným můžete se na obrátit na kteroukoliv pobočku, na email, online podporu nebo infolinku Fortuna. 

Bonusy Fortuna

Při založení I-konta, které je podmínkou online sázení u Fortuna, získává každý nový  hráč bonus 200 Kč, vedení účtu je zdarma. 
 
Členové Věrnostního klubu Fortuna hrají Profisázky bez manipulačních poplatků. 

Věrnostní klub Fortuna

Věrnostní klub Fortuna přináší hráčům možnost sázení ve více než 600 kamenných pobočkách, na internetu nebo pomocí telefonu a to jak přes mobil nebo s dopomocí operátorky, která se vám bude věnovat. 
Členové sbírají během sázen&´ klubové body (1 bod za 10 Kč vsazených přes internet a 1 bod za 5 Kč vsazených na pobočce, za Profisázku a Live sázení body nezískáváte), díky kterým získávají vyšší výhry s kurzovým zvýhodněním, dárky ze speciální edice a kvalitní informační servis přes sms. 
Dále mohou členové Věrnostního klubu Fortuna využívat slevy ve vybraných obchodech. 
 
Pro členy Věrnostního klubu má Fortuna připravené soutěže o ceny, vědomostní a tipovací soutěže nebo možnost online rozhovoru s vašim oblíbeným sportovcem. 
 

Vklady a výběry 

Pen&´ze na svůj účet Fortuna můžete vkládat na pobočce, debetní kartou, pomocí služby PaySec, bankovním převodem. Peníze na I-konto nemůžete posílat ze zahraničních bank. 
 
O výběr hotovosti lze požádat pomocí sms, operátora, online formuláře nebo můžete peníze vybrat na kterékoliv pobočce nebo převodem z účtu na účet. 
 

Kurzové sázení na sport

Sázení na sport - fotbalPro sázení přes internet si musí každý hráč založit své I-Konto, přes které uzavírá sázky, vkládá a vybírá z něj peníze apod. 
 
Sázková kancelář Fortuna nabízí hráčům klasické kurzové sázení na sport. Sázet můžete téměř na všechny sporty a turnaje, které se v daném období hrají. Tipovat můžete na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házenou, golf, florbal, box, snooker, plážový fotbal nebo na různé speciální sázky z celého světa. U Fortuna můžete také využít sázek z kategorie Terno dne a Favorit dne, které vám nabízí zvýhodněné a bonusové kurzy. 
 
Sázky na sport můžete uzavírat na pobočce, přes internet, pomocí mobilního telefonu a nebo vám sázenku vytvoří operátorka, čísla se liší podle mobilního operátora. 
 

Live sázení Fortuna

U sázkové kanceláře Fortuna můžete kromě klasického kurzového sázení zkusit také Live sázky. U Live sázek vsázíte na skóre nebo na výsledky zápasů přímo během hry, můžete tak zavírat sázky podle vývoje hry. Sázky můžete uzavírat na hokej, fotbal, tenis, prostě na to, co se zrovna hraje. Pro Live sázení přes internet musíte mít založené I-Konto. 
 

Číselníky Fortuna

Sázková kancelář Fortuna nab&´zí zajímavé číselníkové hry, hrají se několikrát denně až  1 000 000 Kč. 
 

Trojka

První z číselníkových her Fortuna trojka je velmi jednoduchá. Vsadíte na 3 čísla z 21 a čekáte, která 3 čísla budou vylosována. Cena sázky je 20 Kč. Pokud uhodnete jedno číslo získáte tiket zdarma, za 2 čísla získáte 100 Kč a za 3 stejná čísla vyhráváte 5 000 Kč. Hrát můžete jednou za dne. 
 

Meloun

Cena hry Meloun je 20 Kč, vsázíte na 8 čísel z 80, vždy se losuje 20 čísle. Pokud se 4 čísla s vašimi shodují máte nový tiket zdarma, při 5 stejných číslech vyhráváte 100 Kč, při 6 číslech 1 000, uhodnete-li 7 čísel získáte 10 000 a rovný milion korun získáte za 8 shodných čísel. Meloun losuje jednou denně. 
 

Fofr

Rychlá číselná hra Fortuna, která se losuje každou hodinu. Cena za Fofr je 20 Kč. Vyberete 5-8 čísel z 20, losuje se 10 čísel. Výhru získáte pouze pokud uhodnete všechna vsazená čísla 5-8. Při 5 číslech výhra 500, 6 čísel výhra 2 000 Kč, 7 čísel 6 000 Kč, 8 čísel 20 000 Kč. 
 

Stírací losy Fortuna

Máte-li rádi stírací losy, můžete zkusit štěstí u stírac&´ch losů Fortuna. S losy Fortuna můžete vyhrát až 2 000 000 Kč. V nabídce najdete stírací losy Zlatá rybka, Gól a Šťastná sedma. 
 

Fortuna Loto

Fortuna Loto je jedna z konkurencí známé hry Sportka. První losování Loto se uskutečnilo 18.6.2011. Ve hře Fortuna Loto vyberete 6 čísel ze 49 a barvu (černá-bílá). Pokud uhádnete všechna čísla a k nim ještě barvu automaticky získáváte jackpot. Fortuna Loto můžete vsadit na náhodu nebo vybrat vlastní čísla. Sázíte na terminálech Fortuna, jejichž počet se neustále rozrůstá. Cena jednoho vsazeného sloupce je 20 Kč.
Zájemci mohou sázet také hru Šťastné číslo. Jde o bonusovou hru k Fortuna Loto, podobně jako hra Šance u Sportky. Šťastné číslo je vlastně kód sázenky, který je uvedené vedle čárového kódu. Šťastné číslo se losuje společně s Fortuna loto a pro získání výhry je potřeba mít všech sedm čísel shodných a to i v pořadí, ve kterém byla vylosována. 
Hra Fortuna Loto se losuje vždy ve středu a v sobotu. 
 

Fortuna Zlatých 11

Nejnovější z loterijních her Fortuna se losuje každý den v 18:00. Vyberete 1-11 čísel z 80 a vsadíte si v rozmezí 5-100 Kč za jeden sloupec. Vsázet můžete na náhodu nebo vlastní čísla, na jednu sázenku maximálně 4 sloupečky. 
Součástí Zlatých 11 je také bonusová hra Denní číslo , což je vlastně číslo sázenky, které se losuje společně s čísly Fortuna Loto a pokud se budou čísla shodovat, můžete vyhrát 10-1 000 000 Kč. Cena hry Denní číslo je 10 Kč a vy ji můžete nebo nemusíte sázet. 
Výhra ve Zlatých 11 je dáne počtem vsazených a uhodnutých čísel, čím více vsazených a uhodnutých čísel, tím větší násobek sázky vyhráváte. 
 

Reklama na sázkovou kancelář Fortuna