Odesílat newsletter

Výběr sázkových kanceláří

Chance

Sázková kancelář ChanceSázková kancelář Chance je jedna z největších českých sázkových kanceláří s více než 300 pobočkami ve všech větších i menších městech. Kromě sázení na pobočkách můžete využít i on-line sázení nebo Telechance, sázení přes telefon. 

Na stránce sázkové kanceláře Chance může sledovat výsledky zápasů, statistiky, sportovní analýzy nebo nejlepší trefy sázkařů. Chance vám nabízí také informace o sázení nebo kurzech pro začínající hráče.
 

Podpora zákazníků u Chance

U sázkové kanceláře Chance můžete pro řešení problémů využít Call centra, emailu, Facebooku nebo si prostě zajít na pobočku a její zaměstnanci vám pomohou problém řešit. 
 

Jak sázet?

Sázet můžete v kamenných pobočkách, přes internet a telefon.
 

Bonusy sázkové kanceláře Chance

Vstupní bonus

Sázková kancelář Chance nabízí všem novým hráčům procentuální vstupní bonus k prvnímu vkladu. Každý registrovaný dostane jednorázový bonus 200 Kč a také 200 bodů do věrnostního klubu Golden Club. 
 

Soutěže v Chanci

Sázková kancelář Chance každoročně pořádá množství akcí a soutěží o hodnotné ceny. Vyhrát můžete vstupenky na zápasy, hodnotné dovolené nebo můžete zkusit zabojovat o luxusní automobil.
 

Věrnostní klub Chance

Sázková kancelář Chance provozuje kvalitní věrnostní program - Golden club. Členem věrnostního programu Golden Club se stanete velmi jednoduše, stačí si on-line nebo na pobočce vytvořit zdarma registraci.
Noví členové klubu získají vstupní bonus k vkladu, 200 Kč k prosázení a 200 Goldenů – klubových bodů.
 

Goldeny

Goldeny jsou klubové věrnostní body, za které můžete nakupovat různé dárkové předměty v e-shopu Chance, sázet zcela zdarma nebo zvýšit svůj kurz až o 100 %.
200 Goldenů získáte při registraci, za každý den, ve kterém vsadíte, získáte 1 bod, pokud vsadíte víc dnů po sobě, počty získaných bodů za den se zvýší. Dále získáváte dle kurzu 1-3 body za každých 10 vsazených korun.
Goldeny můžete také získat sázkou. K sázence za peníze přidáte Goldeny a dle kurzu se vám v případě výhry jejich počet znásobí. 
Přivedete-li kamaráda, automaticky získáte dalších 1 500 Goldenů a k tomu ještě dvojnásobek jeho vstupního vkladu, ve věrnostních bodech. 
 

Kurzové sázení u Chance nejen na sport

Sázení na sport - tenis Sázková kancelář Chance nabízí hráčům především kurzové sázky na sport a různé společenské události.
Ze sportu můžete sázet například na fotbal, hokej, tenis, basketbal, házenou, lyžování, box, formule, bojové sporty, golf, snooker a další sporty, které se v aktuálním období hrají.
U Chance můžete sázet také zajímavé společenské sázky, jako jsou talentové soutěže, volby prezidenta apod. 
Využívat můžete také dvou speciálních sázkových kategorií Favorit dne a Bomba týdne, kde najdete ty nejžhavější a nejvýhodnější sázky. 
 
Výsledky her nebo kontrolu tiketu můžete najít na stránkách Chance, na všech pobočkách nebo přes telefon a sms. Možností ke kontrole tiketu je mnoho, stačí jen vybrat způsob, který vám bude nejvíc vyhovovat. 
 

Live sázky

I sázková kancelář Chance nabízí možnost Live sázení na sportovní zápasy. Live sázení je mezi sázkaři poměrně oblíbené a proto ho většina kvalitních sázkovek nabízí. U Live sázení můžete uzavírat sázky přímo během zápasů, podle jejich aktuálního vývoje.

Chance Poker

PokerChance nenabízí možnost hraní klasického on-line Pokeru, ale sázení na Poker. Sázení je velmi jednoduché. Z 52 karet se vylosuje 5 a vy vsadíte na kombinaci, která padne. Pokud se trefíte, vyhráváte. Jedna sázka na Poker stojí 10 Kč + manipulační poplatky. Sázet můžete on-line nebo v kamenné pobočce.

 

 

Korunka - číselná hra Chance

Číselná hra Korunka od společnosti Chance má jednoduchá pravidla a hraje se 2x za den, celkem můžete tedy sázet a vyhrávat až 14x za týden.

Korunka Šestka

Korunka Šestka je neoblíbenější číselníkovou hrou sázkové kanceláře Chance. Cena jedné hry je 35 Kč, výhodou je, že pokud vyhraje více hráčů, výhry se nedělí, každý dostane své. 

Při uzavírání sázky vyberete 6 čísel z 49 a pak můžete jen čekat, jaká čísla budou vylosována. Výše výhry se liší od počtu uhodnutých čísel.
 
6 čísel = 2 413 000 Kč
5 čísel = 406 500 Kč
4 čísla = 2 600 kč
3 čísla = 650 kč
 
Korunku Šestka můžete sázet na internetu, na pobočce nebo pomocí telefonu. 
 

Korunka na 5

U Korunky na 5 vyberete pro hru 5 čísel z 49 a losuje se 6 čísel. K získání nejvyšší výhry vám stačí uhádnout vašich 5 čísel. Jedno číslo navíc vám dává větší jistotu výhry. Cena jedné hry Korunka na 5 je 55 Kč. Výše výhry závisí na počtu uhodnutých čísel.
 
5 čísel = 1 058 150 Kč
4 čísla = 13 500 Kč
3 čísla = 1 145 Kč
2 čísla = 165 Kč
 
Sázet můžete opět na pobočce, přes internet nebo telefon. Losuje se 2x za den, 7 dní v týdnu.

Korunka na 4

Korunka na 4 má téměř stejná pravidla, jako ostatní Korunky. Vsadíte na 4 čísla z 49, losuje se 6 čísel, cena sázenky 44 Kč. Výhra dle počtu uhodnutých čísel.

4 čísla = 108 790 Kč
3 čísla = 2 445 Kč
2 čísla = 165 Kč

Korunka na 3

Vyberete 3 čísla ze 49, následně se 2x za den losuje 6 čísel. Cena jedné hry je 33 Kč, výše výhry je závislá na počtu uhodnutých výher. 
 
3 čísla = 4 485 Kč
2 čísla = 225 Kč
1 číslo = 30 Kč

Korunka HopTrop

Hoptrop je individuální verze hry Korunka. Sami si určíte na kolik čísel vsadíte, (1-5) pro získání výhry však musíte uhádnout všechna vaše vsazená čísla. Výše výhry je násobkem vámi vsazené částky, čím víc čísel, tím větší násobek. Minimální částka pro jednu hru je 20 Kč, násobek výhry je 6x – 200 000x). 

Za 20 Kč můžete na 5 uhodnutých čísel vyhrát až 4 000 000 korun. 

KostkyKostky Chance

Hra Kostky u sázkové kanceláře Chance je jednou z dalších číselných her, kde hádáte čísla, která padnou. Ve hře jsou dvě kostky a vy tipujete, jaké číslo na každé z nich padne. Můžete tedy vsadit např: 1 a 6, 1 a 5, 5 a 3 apod. 

Kostky se losují každý den ve 14:10 – 18:15. Minimální sázka na jednu hru je 10 Kč. Sázet můžete na pobočce nebo přes telefon.